Hakkımızda

SarfExpress - Epa Kimya Endüstriyel Temizlik Ürünleri Ambalaj Gıda Mad. Otomotiv San. Tic. Ltd. Şti firması adı altında kırk yıl önce faaliyete geçti


Kurulduğu günden başlayarak,  sorumluluk ve güven yaratma ilkeleri ile hareket eden firma, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri satışa sundu ve taahhütlerine her zaman sadık kaldı. Bu ilkelerinden de hiç bir zaman taviz vermedi.


Referans listemizde yer alan müşterilerimizin firmamıza duydukları güven faaliyetlerimizin en büyük itici gücü oldu.  Bu nedenle, söz konusu  güvenin sürekli kılınmasının sağlanması  temel amaçlarımızdan biri  haline geldi.


Firmamız, Ambalaj, Temizlik Ürünleri ve Gıda sektörlerindeki gelişmeleri her zaman yakından izleyerek, ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine mümkün olan en uygun bir biçimde sunma çabası içinde olmayı sürdürecektir.


Ayrıca firmamız portföyünde yer alan ürünlere ek olarak müşterilerinden gelebilecek yeni talepleri hızla değerlendirip bir sonuca bağlamaya yönelik  bir anlayış içinde hizmet vermeye de devam edecektir.


SarfExpress, müşterilerinin bugüne kadarki desteklerini ticari varlığın bir teminatı olarak görmektedir.