Bizi Tanıyın

Sarf Express Ambalaj San. ve Tic. A.Ş

Kurulduğu günden başlayarak, sorumluluk ve güven yaratma ilkeleri ile hareket eden firma, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutarak, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri satışa sundu ve taahhütlerine her zaman sadık kaldı. Bu ilkelerinden de hiç bir zaman taviz vermedi.

Referans listemizde yer alan müşterilerimizin firmamıza duydukları güven faaliyetlerimizin en büyük itici gücü oldu. Bu nedenle, söz konusu güvenin sürekli kılınmasının sağlanması temel amaçlarımızdan biri haline geldi.

Firmamız, Ambalaj, Temizlik Ürünleri ve Gıda sektörlerindeki gelişmeleri her zaman yakından izleyerek, ürünlerini ve hizmetlerini müşterilerinin ihtiyaçlarına ve beklentilerine mümkün olan en uygun bir biçimde sunma çabası içinde olmayı sürdürecektir.

Ayrıca firmamız portföyünde yer alan ürünlere ek olarak müşterilerinden gelebilecek yeni talepleri hızla değerlendirip bir sonuca bağlamaya yönelik bir anlayış içinde hizmet vermeye de devam edecektir.

SarfExpress, müşterilerinin bugüne kadarki desteklerini ticari varlığın bir teminatı olarak görmektedir.

Evdışı temizlik kağıtları, endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi bir çok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlayan SARFEXPRESS plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantlardan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. En rekabetçi fiyatlar, 2500'ün üzerinde ürün çeşidi ile müşterilerimize tam zamanında ve kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi, müşteriye özel uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanısıra, müşterilerimiz için maliyetleri düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde, müşterilerimizin malzeme ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz.